Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - dział organizacji targów

PTWP S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja wydarzeń targowych i innych eventów

  • Bezpośredni kontakt z klientami firmy

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Rozwój powierzonych obszarów projektowych

Nasze wymagania

  • Entuzjazm i silną motywację do pracy i rozwoju

  • Zaangażowanie i orientację na realizację celów sprzedażowych

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

  • Zdolność do niekonwencjonalnego myślenia i podejścia do wyzwań

  • Dobrą znajomość j. angielskiego (min. B2) (mile widziana znajomość innego języka obcego)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w organizacji eventów (niewymagane, choć będzie dodatkowym atutem)

  • Jesteś kreatywny i dynamiczny, nie boisz się nowych wyzwań – zapraszamy Cię do naszego zespołu!

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie medialno-eventowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne zasady wynagrodzenia (umowa o pracę, system premiowy)

  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy oraz możliwość udziału w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów

PTWP S.A.

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca 20 portali branżowych oraz PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania zatrudnieniem na powyższym stanowisku, prosimy o przesłanie aplikacji (CV). Wysłany email stanowi jednocześnie wniosek kandydata o wykorzystanie zawartych w niej danych w procesie rekrutacji. Aplikację prosimy przesyłać do dnia 30 grudnia 2021 za pomocą przycisku Aplikuj.

Rekrutacja odbędzie się w formie połączeń online.