Oferta pracy

Project Manager (e-commerce)

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest duża sieć handlowa działająca na terenie całej Polski.

Numer ref.: Nr ref.: PM/PM

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i koordynowanie wdrożenia projektów dla platformy e-commerce,
  • budżetowanie czasowe i kosztowe planowanych projektów,
  • kontrolowanie harmonogramu i terminowości zadań,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • udział w działaniach marketingowych,
  • rozwój narzędzi wspierających sprzedaż w modelu omnichannel,
  • wprowadzanie zmian poprawiających konwersję na stronach sprzedażowych,
  • tworzenie raportów i analiz prezentujących trendy i efekty podjętych działań,
  • analiza rynku i trendów e-commerce oraz przedstawianie możliwych rozwiązań.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych serwisów WWW,
  • znajomość metodologii i doświadczenie w prowadzeniu projektów Agile,
  • umiejętność pracy z Jira i Confluence,
  • wiedza z zakresu tematyki UX oraz UI,
  • mile widziane doświadczenie z platformą Magento 2,
  • umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na cel.
Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • zniżki pracownicze,
  • uczestniczenie w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy