Oferta pracy

Project Manager – elektronika / automotive

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osób na stanowisko:

Project Manager – elektronika / automotiveNumer ref.: DS/02/2021/PM

Zadania:

  • Prowadzenie i wsparcie projektów rozwojowych w obszarze oświetlenia i elektroniki samochodowej
  • Poszukiwania i testowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarach źródeł światła i akcesoriów samochodowych
  • Aktywna współpraca ze specjalistami z innych oddziałów firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektronika, fizyka i pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżynier rozwoju / inżynier procesu
  • Doświadczenie w realizacji projektów
  • Znajomość Minitab lub pokrewnego programu statystycznego
  • Znajomość Autocad lub pokrewnego
  • Znajomość j. angielskiego na bardzo dobrym poziomie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień,
  • Liczne benefity m.in. karta Benefit System, opieka medyczna, dodatki świąteczne, liczne wewnętrzne systemy motywowania i nagradzania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy innowacyjnych projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne