Oferta pracy

Project Manager / Engineer (Wytłaczanie z Rozdmuchem)

Michael PageO firmie

  • Mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Project Manager / Engineer (wytłaczanie z rozdmuchem)Numer ref.: JN -022021-2008922

Dla naszego klienta, w związku z rozwojem organizacji oraz transferem technologii, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera / Menadżera ds. Projektów. Jest to interesująca propozycja zawodowa dla osób z doświadczeniem w technologii wytłaczania z rozdmuchem (kluczowa kompetencja). Idealny kandydat to osoba, która prowadziła projekty nowych uruchomień oraz w przeszłości pracowała po stronie inżynierii procesu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa i innowacyjna firma produkcyjna, której obszarem działalności jest szeroko rozumiane przetwórstwo tworzyw sztucznych. Organizacja posiada dwie fabryki w Polsce oraz kilkanaście zakładów produkcyjnych na świecie. Miejsce pracy zlokalizowane jest 30 KM na zachód od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w transferze produkcji do Polski
  • Analiza możliwości wykonawczych, potrzeb inwestycyjnych oraz mocy produkcyjnych
  • Prowadzenie projektów nowych uruchomień od fazy wstępnej kontaktu z klientem do rozpoczęcia produkcji seryjnej
  • Realizacja nowych projektów / uruchomień głównie w technologii wytłaczania z rozdmuchem
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz technologicznych
  • Rozwój nowych produktów w branży tworzyw sztucznych
  • Współpraca z dostawcami

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość technologii wytłaczania z rozdmuchem (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych/technologicznych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii procesu będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę oraz realizację celów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Realny wpływ na rozwój nowej części biznesu w ramach lokalnych struktur organizacyjnych
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w ułożonej organizacji z rodzinną atmosferą pracy
  • Współpracę z doświadczoną kadrą menadżerską oraz inżynierską

Ogłoszenie archiwalne