Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager ERP

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPS Systems Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją projektów informatycznych w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Doradzamy w zakresie doboru, projektujemy, wdrażamy i zarządzamy zintegrowanymi systemami informatycznymi.

    W związku z rozwojem struktur firmowych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

    PROJECT MANAGER ERP
    Miejsce pracy: Katowice

    Główne zadania na stanowisku:

    • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi (zdefiniowanie projektu, kontrolowanie jego przebiegu,  zakończenie projektu);
    • Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół (przydzielanie zadań i monitorowanie ich realizacji);
    • Nadzór nad pracami podwykonawców w powierzonych projektach;
    • Budowanie strategii zarządzania ryzykiem – poprawne identyfikowanie zagrożeń i ich nadzór, nadzór nad prawidłowym stosowaniem się do strategii, utrzymywanie zapisów i rejestrów;
    • Zarządzanie strategią komunikacji – tworzenie strategii, usprawnianie, nadzór nad właściwym stosowaniem;
    • Samodzielne budowanie i utrzymywanie relacji z klientem;
    • Prowadzenie prac administracyjnych związanych z obsługą dokumentów projektowych takich jak: oferty, raporty, zamówienia, harmonogramy, umowy;
    • Wspieranie działań sprzedażowych;
    • Organizacja i prowadzenie spotkań zespołów projektowych;
    • Budżetowanie projektu i nadzór nad wykonaniem finansowym.

    Czego oczekujemy?

    • 2-letniego doświadczenia w pracy w zarządzaniu projektami;
    • Wykształcenia wyższego (zarządzanie projektami, informatyczne lub pokrewne);
    • Znajomości metodyk prowadzania projektów (certyfikaty PMP/PMI, Prince2, Agile);
    • Nastawienia na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skutecznego wspierania ich realizacji;
    • Praktycznej znajomości i umiejętności zarządzania dokumentacją projektową;
    • Zdolności analitycznych;
    • Znajomości narzędzi i oprogramowania wspierających zarządzanie projektem;
    • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych;
    • Komunikatywności, skrupulatności, inicjatywy, samodzielności, odpowiedzialności;
    • Gotowości do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B).

    Mile widziane:

    • doświadczenie z obszaru IT,  w szczególności we wdrażaniu systemów klasy ERP.

    Co oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B;
    • dużą samodzielność w zakresie prowadzenia projektów;
    • ciekawą i rozwojową pracę w organizacji o silnej pozycji na rynku;
    • pakiet medyczny, kartę sportową.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania.

    Administratorem danych jest DPS Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.