Oferta pracy

Project Manager ERP

Grupa ENERIS

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialne koordynowanie projektem związanym z wdrożeniem systemu klasy ERP (Microsoft Dynamics 365) we wszystkich spółkach Grupy

  • Współpraca z biznesem, IT oraz dostawcami nad wdrożeniem systemu w obszarze sprzedaży, finansów, magazynów, logistyki

  • Zarządzanie budżetem, harmonogramem, ryzykiem i wykorzystaniem zasobów w ramach powierzonego projektu

  • Zarządzanie planem projektu, ryzykami i zagadnieniami projektowymi

  • Analizowanie efektywności i realizacji założeń projektu

  • Raportowanie postępów prac oraz zarządzanie dokumentacją projektową

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami wdrożeń oprogramowania

  • Doświadczenie w realizacji projektów z obszaru systemów klasy ERP

  • Praktyczna znajomość metodyki prowadzenia projektów, określania zakresu, terminów i zasobów ludzkich

  • Zdolności koordynacji działań, myślenia analitycznego i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i efektywnego zarządzać czasem

  • Kluczowe dla sukcesu w tej roli, są również kompetencje komunikacyjne, otwartość na współpracę, szerokie spojrzenie na realizowane zadania, argumentowanie, pracowitość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej firmy z branży ochrony środowiska

  • Rozwijaj się w różnorodnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań

  • Będziesz pracował/ła w nowoczesnym biurze w Centrum Warszawy

  • Oferujemy różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B - to zależy od Ciebie!

  • Będziesz miał istotny i realny wpływ na rozwój firmy, stanowisko objęte jest dużą samodzielnością w zakresie np. doboru technik i metod zarządzania projektem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy