Oferta pracy

Project Manager - Event in online IT school

WEB ACADEMY sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 05 cze 2022
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych i doskonalenie istniejących kursów

  • poszukiwanie i tworzenie nowych programów, które są aktualne na polskim rynku

  • rekrutowanie wykładowców - ekspertów w danych dziedzinach

  • opieka nad promocją produktu na wszystkich etapach oraz tworzenie kampanii reklamowych

  • analiza wyników marketingowych i sprzedaży

  • kontrolowanie wyników finansowych produktu oraz wprowadzanie koniecznych zmian w działalności

  • organizacja i realizacja webinariów

Nasze wymagania

  • myślisz krytycznie i systemowo

  • szybko podejmujesz decyzje i nie boisz się wprowadzać zmiany

  • jesteś zaangażowany, aktywny i zorientowany na cel

  • potrafisz zarządzać zespołem i projektami

  • potrafisz pracować wielozadaniowo

  • chcesz zdobyć nowe umiejętności

  • płynnie posługujesz się językiem polskim (w mowie i w piśmie) oraz dobrze znasz język ukraiński lub rosyjski

To oferujemy

  • PO NASZEJ STRONIE:

  • praca zdalna

  • elastyczne godziny pracy – dla nas najważniejszy jest wynik

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia Web Academy, spotkania z ekspertami, fachowa literatura

  • szkolenia wstępne

  • współpraca i wsparcie zespołu, kreatywne środowisko pracy

O nas

Edukacja online jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków – za 10 lat większość nowych umiejętności będziemy zdobywać wyłącznie online. Już od sześciu lat prowadzimy kursy online, tworzymy, szkolimy.

W 2022 roku weszliśmy na rynek polski i poszukujemy do naszego zespołu Menedżera projektów edukacyjnych.