Project Manager (farmy fotowoltaiczne)

R.Power

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój projektów wielkoskalowych elektrowni słonecznych w ramach zespołu deweloperskiego;

  • Kontakt z właścicielami gruntów w celu negocjowania umów dzierżawy gruntów, służebności;

  • Weryfikacja możliwości realizacji projektów, w tym weryfikacja gruntów, warunków środowiskowych i planowania przestrzennego;

  • Zarządzanie zewnętrznymi dostawcami usług dla rozwoju projektu;

  • Zarządzanie procesem uzyskiwania pozwoleń, w tym kontakt z lokalnymi władzami i innymi organami publicznymi;

  • Gromadzenie informacji i przygotowywanie niezbędnych raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane nieruchomości, planowanie przestrzenne, ochrona środowiska, energetyczne);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2-3 lata;

  • Bardzo dobra wiedza techniczna;

  • Dobra orientacja w programach AutoCad, GIS;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy częściowo w terenie.

To oferujemy

  • Pracę przy nowych, ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych;

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pakiet benefitów;

  • Program interesujących szkoleń;

  • Możliwość rozwoju osobistego;

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, laptop, samochód).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop z okazji urodzin

R.Power

R.Power S.A. jest liderem sektora elektrowni słonecznych w Polsce. Jesteśmy w pełni zintegrowaną firmą fotowoltaiczną działającą w całym łańcuchu wartości, w tym w rozwijaniu nowych projektów, budowie (własny EPC) i zarządzaniu budową (EPCM), a także usługach serwisowych (O&M) dla istniejących elektrowni słonecznych. Oprócz rozwoju nowych projektów prowadzonego we własnym zakresie, dokonujemy przejęć projektów od firm zewnętrznych zarówno w Polsce, jak i w ramach ekspansji na inne rynki europejskie m.in. w Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech.

Przewiń do profilu firmy