Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

ICON RE sp. z o.o.

  • Helsinki, Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie procesu budowy dwóch obiektów mieszkalnych na terenie Helsinek;

  • Przygotowywanie budżetu projektu i harmonogramu;

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej;

  • Koordynacja realizacji robót i kontrola jakości wykonywanych prac - ścisła współpraca z generalnym wykonawcą, inspektorami nadzoru, projektantem, a także fińskim PM itp.;

  • Kontrolowanie postępu realizacji inwestycji w stosunku do zaakceptowanego budżetu i harmonogramu;

  • Nadzór nad procesem uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu inwestycjami budowlanymi po stronie inwestora;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Znajomość języka fińskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Gotowość do pracy w Helsinkach ok. 70% czasu pracy;

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Umiejętność zarządzania projektami inwestycyjnymi oraz analizowania dokumentacji technicznej;

  • Dobra znajomości Ms Office i AutoCad;

  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, odpowiedzialność, samodzielność, staranność, rzetelność kreatywność i zaangażowanie w poszukiwaniu rozwiązań.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do przydzielonych obowiązków i posiadanego doświadczenia

O nas

ICON RE od ponad 14 lat z sukcesem realizuje projekty deweloperskie w sektorze mieszkaniowym, biurowym i handlowym zarówno w Polsce, jak i w wybranych krajach Europy.

W ciągu 14 lat firma wzbogaciła portfolio o prestiżowe inwestycje mieszkaniowe, takie jak Piano House położone na pełnym zieleni Powiślu, nawiązująca do najlepszych modernistycznych tradycji Villa Fiano usytuowana w urokliwej części miasta na Starym Mokotowie czy kameralne apartamenty Villi Onyx - znajdujące się na klimatycznej Saskiej Kępie. Dodatkowo aktualnie firma realizuje 3 inwestycje na terenie Finlandii.