Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager Fit-out

Transformation Sp. z o.o. Sp.k.

  • Hoża 27, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Hoża 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją robót budowlanych w obiektach biurowych zgodnie z przepisami prawa budowlanego i przyjętą specyfikacją techniczną;

  • Bieżące kierowanie robotami zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Nadzór podległego zespołu pracowników fizycznych;

  • Zapewnienie terminowego wykonania robót budowlanych;

  • Współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami;

  • Przekazanie inwestycji zgodnie z przewidzianym terminem;

  • Przygotowywanie kosztorysów dla potencjalnych prac;

  • Rozliczenia wykonanych projektów – w porozumieniu z biurem;

  • Nadzór nad przygotowywaniem projektów;

  • Przygotowanie dokumentacji budowlanej i nadzór nad dokumentacją innych branż;

  • Zamawianie materiałów dla danej budowy, po wcześniejszej negocjacji cen.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / budowlane;

  • Doświadczenie zawodowe;

  • Doświadczenie w realizacji obiektów biurowych fit-out warunek konieczny;

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;

  • Wysokie zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, AutoCad;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Firma Transformation Sp. Z o.o. od wielu lat zajmuje się wykonywaniem kompletnych aranżacji biurowych typu fit-out w budynkach biurowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją zlecenia, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, jego wykonanie, kończąc na wsparciu serwisowym.

Przewiń do profilu firmy