Oferta pracy

Project Manager (FIT-OUT)

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy nadzór nad realizacją projektów aranżacji biurowych

  • reprezentowanie Spółki w ramach prowadzonych kontraktów

  • pełnienie funkcji kierownika projektu

  • dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy

  • bieżąca koordynacja prac na budowie

  • zarządzanie pracami podwykonawców, nadzór jakościowy i terminowy

  • codzienna komunikacja z Klientem

  • zapewnienie wykonania prac zgodnie z harmonogramem, dokumentacją i budżetem projektu

  • przygotowywanie kosztorysów na prace dodatkowe

  • negocjacje z dostawcami, przygotowanie zamówień materiałowych

  • rozliczenia finansowe, przygotowanie zaawansowania prac oraz dokumentacji powykonawczej

  • nadzór nad przeglądem oraz usuwaniem wad i usterek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne)

  • doświadczenie w pracy przy projektach budowlanych (office, retail) min. 3 lata

  • skuteczna organizacja pracy własnej i podległych pracowników

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość oprogramowania Autocad oraz MS Office

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • ambitne projekty i realny wpływ na rozwój firmy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie

  • elastyczny czas pracy

  • Benefity

Generalny wykonawca powierzchni biznesowych, oferujący kompleksowe usługi projektowania, aranżacji, modernizacji i wykończenia lokali biurowych i usługowych, w związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz pozyskaniem nowych prestiżowych projektów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Project Manager (FIT-OUT).

Przewiń do profilu firmy