Oferta pracy

Project Manager Fit-out

Warsaw Properties Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Założona w 2004 roku, firma Warsaw Properties ma ponad 15 letnie doświadczenie w świadczeniu usług na polskim rynku nieruchomości. Służymy profesjonalną radą biznesową opartą na podstawie sprawdzonych metod obsługi nieruchomości, które zapewniają że inwestycje naszych klientów są zawsze w bezpiecznych rękach.

Profesjonalny zespół Warsaw Properties współpracuje ze sobą już od wielu lat, co pozwoliło nam zbudować bliskie relacje z klientami oraz kontrahentami. Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że ich interesy są reprezentowane sumiennie.

Opis stanowiska:

  • planowanie prac i harmonogramów projektów wykończeniowych
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • przygotowywanie kosztorysów i rozliczeń finansowych prowadzonych inwestycji
  • udział w procesie ofertowania (weryfikacja kosztorysów, tworzenie dokumentacji ofertowej)
  • opracowywanie dokumentacji dot. realizacji prowadzonych prac
  • zarządzanie procesem przygotowania i realizacji inwestycji
  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekty

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (mile widziane)
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi
  • znajomości rynku fit-out
  • umiejętności projektowania i koordynacji zmian aranżacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • dobrej znajomości MS Office, AutoCAD
  • gotowości na nadzór projektów poza Warszawą od czasu do czasu, np. w Łodzi
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości branży budowlanej, rynku dostawców i podwykonawców oraz cen produktów
  • Pełnej samodzielności w prowadzeniu projektu, umiejętności pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu, terminowości
  • Wysokich zdolności przywódczych, umiejętności wyznaczania priorytetów, orientacji na wynik

Oferujemy:

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe warunki finansowe (w tym premie)
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B) albo umowy o pracę
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • praca w zgranym zespole w miłej, pozytywnej atmosferze
  • dobra kawa i świeże owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy