Oferta pracy

Project Manager (Fulfillment)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

Allegro.pl sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się realizacją strategii produktowej poprzez zaprojektowanie i stworzenie procesów i scenariuszy rozwoju nowej usługi Allegro Fulfillment

  • Zdefiniujesz zakres oraz działania dla projektów oraz zapewnienisz realizację w oparciu o metodologię Agile

  • Zbierzesz wymagania biznesowe, zgromadzisz zasoby i przygotujesz wytyczne do produkcji zaprojektowanych procesów

  • Podejmiesz współpracę z interesariuszami i beneficjentami projektu w ramach całej firmy w celu zapewnienia zgodności cyklu rozwoju produktu ze wspólnymi celami projektu

  • Zarządzisz wszystkimi etapami projektu i będziesz raportować postępy, podejmiesz działania naprawcze w razie potrzeby

  • Zajmiesz się proaktywnym komunikowaniem postępów w projekcie do wszystkich członków zespołu projektowego

  • Będziesz organizować spotkania przeglądowe i zapewnisz uzyskanie wszystkich wymaganych akceptacji

  • Zarządzisz harmonogramem oraz prognozowaniem i optymalizacją kosztów i zapotrzebowania na zasoby.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarze Omni-channel / e-Commerce

  • Udokumentowane doświadczenie jako Project Manager, zdobyte w branży detalicznej, finansowej lub IT w obszarze e-commerce na złożonych projektach

  • Znajomością zagadnień związanych z wdrażaniem lub rozwojem rozwiązań informatycznych w obszarze retail / E-commerce / Omni-channel lub pokrewnych

  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów biznesowych i zbieraniu wymagań biznesowych

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, biznesu, łańcucha dostaw, logistyki, zarządzania operacyjnego lub obszarów pokrewnych, oraz doświadczenie w ramach platformy e-commerce (multi vendor) będzie ogromną zaletą

  • Naturalna pasja do organizowania i planowania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Wysoki poziom energii i determinacji w dążeniu do założonego celu

  • Angielski na poziomie zaawansowanym

To oferujemy

  • Sprawdź sam/a (https://allegro.tech/booklet-general.pdf), a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy