Oferta pracy

Project Manager (Fundusz Inwestycyjny)

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Project Manager (Fundusz Inwestycyjny) Numer ref.: JN -102020-1232202

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego - poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko Kierownika Projektu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie inwestycjami na portfelu nieruchomości biurowych oraz wsparcie zespołu Asset Managementu w technicznych aspektach utrzymania obiektów.

Opis stanowiska

  • Planowanie, przygotowanie oraz egzekucja projektów inwestycyjnych na istniejącym portfelu nieruchomości
  • Przygotowanie oraz egzekucja harmonogramów oraz budżetów inwestycyjnych
  • Nadzór nad przygotowaniem projektu zgodnie z ustalonym budżetem oraz harmonogramem
  • Zarządzanie procesem wyboru firm podwykonawczych lub GW
  • Nadzór nad realizacją inwestycji
  • Wsparcie Asset Managera lub Zarządcy Nieruchomości w zakresie współpracy z firmami FM
  • Udział w wyborze firm FM

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura lub budownictwo)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych)
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego oraz zarządzania procesem inwestycyjnym
  • Znajomość metodologii inwestycyjnej w zakresie pakietowania
  • Umiejętność przygotowania oraz zarządzania budżetem inwestycyjnym
  • Silne umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz nastawienie na realizację celu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz samochód służbowy
  • Możliwość pracy w rozwijającym się fundusz inwestycyjnym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy