Oferta pracy

Project Manager

Grupa 7RO firmie

Grupa 7R

Magnacka 15

Gdańsk

Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

ZADANIA:

  • Realizacja procesu inwestycyjnego na każdym etapie od fazy koncepcji po oddanie obiektu do użytkowania
  • Odpowiedzialność za uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wszelkich innych zgód i pozwoleń związanych z inwestycją
  • Koordynowanie projektu inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu
  • Nadzorowanie prac przy budowie obiektu, kontrola jakości, korespondencja z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac , odbiory poszczególnych etapów realizacji budowy
  • Udział w procesie tworzenia i składania ofert przetargowych na generalnego wykonawcę
  • Optymalizacja rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)
  • Monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych
  • Współpraca z Działem Najmu w zakresie opracowania możliwości dostosowania obiektów pod specyficzne potrzeby Klientów
  • Czynny udział w technicznym audycie nieruchomości
  • Aktywny udział w procesie DUE Dilligence potencjalnych inwestycji, poszukiwanie nowych rozwiązań, analiza możliwości i ocena ryzyka przed przystąpieniem do realizacji inwestycji

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze budownictwa
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy projektach przemysłowych min 3 lata
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie (wielozadaniowość)
  • Znajomość procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji w zakresie prawnym technicznym i finansowym
  • Umiejętność szacowania kosztów, tworzenia budżetów inwestycyjnych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Zdolności negocjacyjne i orientacja na cel
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność w działaniu i partnerskie podejście
  • Dużą autonomie w realizacji zdań

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy