Logo Pracuj.pl

Project Manager

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu na budowie: delegowanie i egzekwowanie zadań, nadzór nad ich realizacją,
  • Zarządzanie kontraktem oraz rozliczanie kontraktu pod kontem finansowym oraz technicznym zarówno z Inwestorem jak i Podwykonawcami,
  • Koordynację międzybranżową budowy,
  • Organizowanie i prowadzenie narad koordynacyjnych na budowie z Podwykonawcami i kierownikami branżowymi,
  • Tworzenie i/lub nadzór nad tworzeniem dokumentacji kontraktowej (dokumentacji technicznej i formalnej budowy),
  • Profesjonalną współpracę z firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń,
  • Bieżące raportowanie stanu zaawansowania budowy, postępu prac oraz powstałych ewentualnych odchyleń terminowych, realizacji budżetu inwestycji i ewentualnych powstałych odchyleń w tym zakresie, rozliczeń z Inwestorem i Podwykonawcami,
  • Przestrzeganie firmowych procedur wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie kierowania robotami budowlanymi – mile widziane,
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Znajomość przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją kontraktu,
  • Praktyczna znajomość programu AutoCad, MS Office,
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz swobodnego komunikowania się z osobami współpracującymi,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania swoim czasem i zadaniami,
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem.
  • Gwarantujemy pracę przy dużych i ciekawych inwestycjach.

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu.

Project Manager, Gdańsk