Oferta pracy

Project Manager

7R S.A.O firmie

  • Magazynowa 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

7R S.A.

Magazynowa 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu inwestycyjnego na każdym etapie od fazy koncepcji po oddanie obiektu do użytkowania

  • Odpowiedzialność za uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wszelkich innych zgód i pozwoleń związanych z inwestycją

  • Koordynowanie projektu inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu

  • Nadzorowanie prac przy budowie obiektu, kontrola jakości, korespondencja z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac , odbiory poszczególnych etapów realizacji budowy

  • Udział w procesie tworzenia i składania ofert przetargowych na generalnego wykonawcę

  • Optymalizacja rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)

  • Monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych

  • Współpraca z Działem Najmu w zakresie opracowania możliwości dostosowania obiektów pod specyficzne potrzeby Klientów

  • Czynny udział w technicznym audycie nieruchomości

  • Aktywny udział w procesie DUE Dilligence potencjalnych inwestycji, poszukiwanie nowych rozwiązań, analiza możliwości i ocena ryzyka przed przystąpieniem do realizacji inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze budownictwa

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy projektach przemysłowych min 3 lata

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie (wielozadaniowość)

  • Znajomość procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji w zakresie prawnym technicznym i finansowym

  • Umiejętność szacowania kosztów, tworzenia budżetów inwestycyjnych

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Zdolności negocjacyjne i orientacja na cel

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Samodzielność w działaniu i partnerskie podejście

  • Dużą autonomie w realizacji zdań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

7R S.A.

Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy