Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Sprint S.A.O firmie

  • Budowlanych 64E, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sprint S.A.

Budowlanych 64E

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją projektów teleinformatycznych, inteligentnych systemów dla transportu (ITS), systemów monitoringu wizyjnego

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem, założonym budżetem kosztów oraz z dochowaniem wymaganych parametrów jakościowych

  • monitorowanie i zarządzanie ryzykiem występującym w projektach

  • organizowanie prac zespołu projektowego i kontrola realizacji przypisanych zespołowi zadań

  • prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie ze standardami firmy i wymaganiami kontraktu

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami inwestora

  • kontraktacja materiałów i podwykonawców (poprzez współpracę z działem zamówień i logistyki)

  • współpraca z kierownikami robót, wykonawcami, dostawcami

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami, mile widziane certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje (Prince 2, IPMA, PMI, inne)

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub zarządzanie

  • prawo jazdy kat. B

  • cechuje Cię:

  • inicjatywa i zorientowanie na cel

  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji

To oferujemy

  • umowę o pracę / B2B / - to Ty wybierasz najlepszą dla siebie formę

  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym zespole

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie)

  • darmowy parking

  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)

  • wsparcie w rozwoju zawodowym, finansujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach

  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy

  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport

  • 2 dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Sprint S.A.

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Łączymy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje nas w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii.

Siedziba główna firmy mieści się w Olsztynie, zaś oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy i Warszawie. Realizujemy usługi na terenie całego kraju i Europy.

Największym kapitałem naszej firmy są Pracownicy. Jeżeli cenisz stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy i z zaangażowaniem oddajesz się nowym zadaniom dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

CZUJESZ, ŻE TO OFERTA DLA CIEBIE

SPRINTEM APLIKUJ!