Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Tetris Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wybór podwykonawców/dostawców poszczególnych zakresów robót dla przydzielonego projektu oraz podpisywanie umów z wybranymi oferentami

  • Dobór i nadzór pracowników budowlanych (z posiadanych zasobów firmy/firm zewnętrznych.) dla przydzielonego projektu

  • Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach określonego budżetu i harmonogramu robót.

  • Tworzenie/aktualizowanie harmonogramów prowadzonych robót (Ms Project)

  • Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych

  • Bezpośredni kontakt z klientem w ramach przydzielonego projektu

  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie (budownictwo) – uprawnienia mile widziane

  • Dobra znajomość programów AutoCad, Ms Office (w tym Ms Project),

  • Zdolność dobrej organizacji pracy oraz przywiązywania uwagi do detali

  • Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu

  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów adaptacji powierzchni biurowo-usługowych (nadzór zakresu architektury oraz wszelkich branż instalacyjnych)

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę wśród osób skupionych na wspólnym budowaniu sprawnie działającej struktury zespołu.

Tetris Poland Sp. z o.o.

Tétris to wiodący europejski specjalista w aranżacji przestrzeni biznesowych, od designu po wykonawstwo wnętrz w modelu „pod klucz”. Tétris rozpoczął działalność w 2003 roku i szybko stał się jedną z wiodących europejskich marek w zakresie aranżacji biur oraz sporządzania space planów. Wartość firmy była budowana w oparciu o projekty korporacyjne. Tétris szybko stał się kluczowym partnerem dla inwestorów rynku nieruchomości, właścicieli wiodących marek detalicznych, a także międzynarodowych hoteli, których sukces zależy wprost od unikalnego charakteru wnętrz. Dziś, dzięki znajomości uwarunkowań lokalnych, Tétris jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak dużych korporacji. Codziennie mierzymy się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i realizacja rozwiązań wydajnych, efektywnych; przestrzeni, w których z przyjemnością można mieszkać lub pracować. Jeśli Twoją ambicją jest tworzenie biur przyszłości, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy