Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

PGS Software S.A.O firmie

  • Jana z Kolna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGS Software S.A.

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z klientem i zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania.

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z klientem (współpraca z Account Managerem).

  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta.

  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów wytwarzanych dla klienta (zgodnych z jego oczekiwaniami, w założonym budżecie).

  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania.

  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem.

  • Nadzór nad stroną formalną – przygotowaniem kontraktów i zamówień.

  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów.

  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w branży IT.

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania.

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane wykształcenie techniczne.

  • Samodzielność, niezależność i umiejętność podejmowania decyzji.

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

  • Praktyczna znajomość metodyk i frameworków zwinnych.

  • Praktyczna znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP.

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnych projektach dla dojrzałych klientów z Europy Zachodniej.

  • Tworzenie dedykowanego oprogramowania w nowych technologiach – aplikacje webowe, mobilne.

  • Tworzenie rozwiązań w chmurze (AWS, AWS DevOps, Azure).

  • Zwinne podejście do zarządzania (Scrum, Kanban).

  • Możliwość pracy zarówno w roli Scrum Mastera, Project Managera jak i Delivery Managera.

  • Możliwość współpracy z Agile Coachem.

  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence).

  • Duża autonomia działań i nieustanny rozwój.

  • Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami.

  • Praca w organizacji ściśle współpracującej z AWS i Microsoft (AWS Partner Network oraz Microsoft Gold Partner).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u