Oferta pracy

Project Manager

S&T Poland Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie realizacji projektów - marża, termin, jakość, prognoza pracochłonności.

  • Codziennie planowanie, monitorowanie i rozliczanie prac konsultantów.

  • Reprezentowanie S&T w kontaktach z klientem w trakcie realizacji projektu.

  • Raportowanie stanu projektu wg ustalonych wytycznych.

  • Budżetowanie / wycena projektów we współpracy z zespołem konsultantów.

  • Analiza ryzyka projektowego.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Umiejętnośći zarządzania zadaniami.

  • Conajmniej 5-letniego doświadczenia w nadzorowaniu projektów wdrożeniowych.

  • Conajmniej 5-letniego doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP lub innych systemów dedykowanych.

  • Znajomości metodyk prowadzenia projektów informatycznych potwierdzonych certyfikatem Prince 2 Foundation, PMP lub równoważnym.

  • Znajomości rozwiązań klasy ERP, CRM, workflow, business intelligence.

  • Wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw.

  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy zespołu oraz stanowczości i empatii w planowaniu ich pracy.

  • Odpowiedzialności za wyniki projektu i realizację założonych wskaźników.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Jesteśmy stabilną firmą, która nie ucierpiała z powodu pandemii.

  • Oferujemy umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Możesz pracować na terenie całego kraju.

  • Realizujemy bardzo znaczące projekty dla renomowanych klientów.

  • Warunki umożliwiające rozwój - udziału w szkoleniach i kursach.

  • Niekorporacyjną atmosferę i zaangażowane zespoły.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy