Oferta pracy

co to?

Project Manager

LEMONMIND

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jaśkowa Dolina 81, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

LEMONMIND

Jaśkowa Dolina 81

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • System zarządzania projektem

Mile widziane

  • Adobe XD

  • JIRA

  • Draw.io

  • Miro

System operacyjny

O projekcie

Szukamy do naszego zespołu Project Managera z doświadczeniem w realizacji wdrożeń systemów CMS, PIM, eCommerce po stronie Wykonawcy [Agencja Digitalowa, Software House] chętnego do dalszego rozwoju w tym kierunku.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się partnerem Pimcore w Polsce [ Sprawdź nasz profil ]

Dzięki międzynarodowym kontraktom realizujemy duże i inspirujące projekty dla klientów z całej Europy, a nasz główny target to kraje DACH [Niemcy, Austria, Szwajcaria], ale nie tylko. Jeśli wyjazd na kilkudniowe warsztaty do klienta na Majorce brzmi dla Ciebie interesująco - czytaj dalej :)

Pracujemy m.in. dla Luxury Estates Mallorca [Christie's Int. Real Estates], Polbruk S.A., Grupa VOX [wdrożenie globalne], Ceramika Paradyż, Holzpiloten, Dethleffs, Cumulus, Dr Oetker.

Twój zakres obowiązków

  • Twoim zadaniem będzie prowadzenie wdrożeń platform Digital Experience Management, CMS, E-commerce, PIM w oparciu o system Pimcore. Sprawdź więcej na stronie: Pimcore

  • Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzać go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić jego ważny element.

  • Pracujemy w małych zespołach [3-6 developerów], których uczestnicy blisko ze sobą pracują.

  • Projekty realizują ludzie. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.

  • Jeśli znasz platformę Pimcore i chcesz dalej zgłębiać jej tajniki - zapewnimy Ci certyfikację Pimcore Certified Consultant za darmo i pozwolimy wejść szybko na najwyższy level w realizacji rozwiązań w oparciu o Pimcore'a.

Nasze wymagania

  • Bardzo ważne jest dla nas doświadczenie w pracy z Klientem po stronie agencji poparte portfolio projektów. Jeśli znasz jej specyfikę i czujesz się w tym jak ryba w wodzie – pasujesz do tego stanowiska.

  • Zależy nam najbardziej na tym, aby praca z systemami PIM / CMS / eCommerce była Twoją pasją i aby była tym, z czym wiążesz swoją przyszłość. My umożliwimy Ci rozwój i pracę w ciekawych, innowacyjnych i międzynarodowych projektach.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 to konieczność. Realizacja projektów międzynarodowych opiera się o komunikację w tym języku, więc jeśli chcesz sprawnie działać w realizowanych projektach – musisz czuć się pewnie i komunikować efektywnie.

  • Jeśli dodatkowo znasz język niemiecki – w pracy z naszymi Klientami spełnisz się w 100% 😊.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-6 developerów

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w atmosferze startup'owej, ale w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem rynkowym.

  • Współtworzenie organizacji i zespołu. Oczekujemy odpowiedzialnego podejścia i realizacji założonych celów, a rzeczywiste zaangażowanie w pracę i rozwój firmy nagrodzimy gwarantowanymi premiami. Chcemy, żeby każdy z członków zespołu miał realne poczucie, że współtworzy firmę i że jej sukces przekłada się na sukces osobisty.

  • Benefity, takich których chce i o których decyduje zespół. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy czego możesz się spodziewać.

  • Możliwość rozwoju i szkoleń. Nie tylko będziemy Cię do tego zachęcać, ale i oczekiwać ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Dla wytrwałych, który dotarli do tego miejsca [PS. dziękujemy ;)]:

Stack technologiczny / Narzędzia to TeamFlow.it - zarządzanie projektem / Google Docs - dokumentacja / PHP Laravel - framework platformy TeamFlow.it

LEMONMIND

LemonMind to zespół super ludzi, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania w oparciu o najlepsze technologie. Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia dlatego chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Poznaj nas! Dołącz do nas!

Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.

Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.

Przewiń do profilu firmy