Oferta pracy

Project Manager

Exorigo-Upos S.A.

  • Bojkowska 35, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Bojkowska 35

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Project Management

O projekcie

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie robisz zakupy.

Nasze systemy pracują zarówno w hipermarketach jak i sklepach osiedlowych. Codziennie obsługują kilka tysięcy sklepów i kilkanaście tysięcy kas fiskalnych.

Tworzymy fajne produkty: aplikacje sprzedażowe stacjonarne, samoobsługowe, hybrydowe i mobilne, systemy obsługi płatności, fakturomaty, systemy do obsługi jednej kolejki, aplikacje dla wyświetlaczy przykasowych i sprawdzarek cen.

Integrujemy systemy sprzedażowe z ecommerce i mcommerce. Tworzymy aplikacje desktopowe, webowe i mobilne w oparciu o architekturę zorientowaną na usługi lub mikroserwisy - łącząc je w całość.

Dołącz do naszego zespołu a przekonasz się, że z nami wszystko jest możliwe i wszystko da się zrobić 😊

Lokalizacja biura: Gliwice

Praca hybrydowa

Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie w ramach prowadzonych projektów kilkuosobowymi zespołami;

  • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi utrzymania i rozwoju aplikacji, zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami, współudział w wypracowywaniu wewnętrznej metodologii;

  • Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu;

  • Aktywna współpraca z klientem biznesowym;

  • Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta;

  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management);

  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami;

  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi;

  • Entuzjazm, zainteresowanie i motywacja do rozwoju w zakresie zarządzania projektami;

  • Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczności w działaniu;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacji, współpracy, adaptacji;

Mile widziane

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim: biznesowym i technicznym.

  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych;

  • Znajomość metodyk PMI, Prince, Scrum, Kanban, inne

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami

  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) w ramach długofalowej współpracy

  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy

  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja

  • Brak dress code’u

  • Bezpłatny parking dla pracowników w biurze w Gliwicach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Weryfikacja kompetencji technicznych

3

Video spotkanie z bezpośrednim przełożonym

4

Przedstawienie oferty współpracy. Witamy w Zespole!

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Przewiń do profilu firmy