Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project manager / Handlowiec

Fabryka Mebli BALMA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i aktywna sprzedaż produktów i usług firmy

  • spotkania sprzedażowe z potencjalnymi klientami oraz z pracowniami architektonicznymi

  • opracowywanie indywidualnych ofert i prezentacji sprzedażowych dla klientów we współpracy z działem projektowym

  • koordynacja prac na etapie wykonawczym

  • realizacja założonego planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży B2B

  • prezentowanie wysokiej kultury osobistej

  • dobra znajomość programu Excel

  • zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży

  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami

  • zdolności organizacyjne, samodzielność

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • odpowiedni pakiet szkoleń pozwalających na profesjonalne wdrożenie

  • zatrudnienie w firmie z tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta multisport na preferencyjnych warunkach

Jeśli chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy nam Twoje CV.

Fabryka Mebli BALMA działa na rynku od ponad 40 lat i jest liderem swojej branży. Wspiera efektywność pracy swoich klientów, stawiając na pierwszym miejscu pracownika i jego potrzeby. Jako producent przykłada dużą wagę do procesu projektowania oraz produkowania wyrobów. Współpracuje z najlepszymi w zakresie designu oraz technologii. Swoim klientom, poza pełną gamą rozwiązań meblowych, oferuje również pakiet usług projektowych oraz doradczych, związanych z planowaniem oraz realizacją projektów biurowych. Produkty BALMA obecne są na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Bliskiego Wschodu, w przestrzeniach zarówno biurowych, jak i szerzej, w miejscach użyteczności publicznej. Sprzedaż̇ produktów odbywa się w sieci salonów firmowych oraz poprzez autoryzowanych przedstawicieli handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą. Pod wspólnym logo BALMY działają̨ Salony Firmowe w Poznaniu, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi a także w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Przewiń do profilu firmy