Oferta pracy

Project Manager HR - 100% remote

ASTEK PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Wraz ze spółką należącą do grupy Astek poszukujemy osoby na stanowisko  Project Manager HR dla międzynarodowego klienta z branży medycznej – 100% zdalnie.

Obowiązki:

  • Kierowanie realizacją projektu w celu spełnienia harmonogramu projektu
  • Dbanie o zgodność projektu ze standardem zarządzania projektem
  • Odpowiedzialność za realizację celów projektu i rezultatów
  • Przeprowadzanie analizy interesariuszy
  • Robienie analizy wpływu na biznes oraz planowanie działań związanych z zaangażowaniem, komunikacją i szkoleniami w celu zapewnienia skutecznej komunikacji i adopcji przez cały cykl życia projektu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera HR
  • Doświadczenie w projektach HR w tym Payroll
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wyboru preferowanego rodzaju umowy Pracuj dla znanych polskich i światowych marek
  • Szkolenie wewnętrzne / zewnętrzne
  • Ciekawe projekty długoterminowe
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Miła atmosfera pracy i spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie dedykowanego managera Astek Polska.
  • Współpraca ze specjalistami w danej dziedzinie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ASTEK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej o polityce prywatności ASTEK Polska Sp. z o.o.: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy