Project Manager – industrial

HR Design GroupO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego klienta, jednego z największych międzynarodowych deweloperów powierzchni produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera (PM) lub Senior PM (zależnie od doświadczenia), do realizacji projektów na terenie Polski centralnej.

Osoba na tym stanowisku może pracować z jednego z biur firmy lub zdalnie z domu, biorąc pod uwagę wizyty na realizowanych projektach oraz rzadkie wizyty w centrali firmy w Warszawie. PM odpowiada zwykle za 2 projekty.

Poszukujemy osób do pracy w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu.

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektem od początku procesu inwestycyjnego do końcowych etapów budowy i przekazania obiektu najemcy.
  • Nadzór nad generalnym wykonawcą i podwykonawcami.
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy, zarządzanie zespołami wykonawców, podwykonawców, inżynierów budowy, etc.
  • Zapewnienie wiedzy eksperckiej w procesie budowy i planie nadzoru.
  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów.
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia samodzielnie całej inwestycji magazynowej, produkcyjnej, handlowych, lub pokrewnych o konstrukcji stalowej.
  • Wymagane obecne lub wcześniejsze doświadczenie w pracy po stronie inwestora i nadzorze nad GW z jego ramienia.
  • Znajomość j. angielskiego – co najmniej na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z inwestorem.
  • Możliwość odbywania krótkich podróży służbowych.
  • Prawo jazdy.
  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Biznesowe podejście do klienta, umiejętność prowadzenia rozmów, itp.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie od zaraz lub w możliwie najszybszym czasie.
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B).
  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe.
  • Zwrot wszystkich kosztów podróży, narzędzia pracy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Inne benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne