Oferta pracy

Project Manager (Interim Manager)

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Prince2

  • Agile

  • Kanban

  • Scrum

  • PMI

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenia systemu operacyjnego TMS,

  • przejecie dotychczasowej dokumentacji projektowej, założeń projektu, celu i wymagań,

  • przygotowanie planu podziału pracy w projekcie,

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją projektową,

  • powołanie grupy projektowej, wybór członków zespołu projektowego, zarzadzanie pracą grupy w projekcie,

  • określenie harmonogramu działań, egzekucja ustaleń i realizacji poszczególnych etapów projektu, monitorowanie statusu działań,

  • zarządzanie ryzykiem projektu,

  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zakresie realizowanego projektu,

  • nadzór nad budżetem projektu,

  • nadzór nad wskaźnikami efektywności/sukcesu w projekcie,

  • utrzymywanie kontaktu i efektywnej komunikacji z klientem/sponsorem projektu oraz innymi uczestnikami projektu

  • analiza i wnioski projektowe,

  • zarządzanie konfliktami w projekcie

  • motywowanie członków zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • kompetencje biznesowe,

  • umiejętności związane z zarządzaniem obszarem technologicznym, w tym kompetencje z obszaru IT,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia dużych, strategicznych projektów, których celem była zmiana technologii/wdrożenie nowych rozwiązań technologicznych, poparte udokumentowanymi sukcesami, mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów dla branży logistycznej, (budżet projektowy na poziomie ok. 3 mln. zł)

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi, które wspierają procesy logistyczne / operacyjne (idealnie wdrożenie systemu TMS w firmie logistycznej)

  • minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze projektów,

  • znajomość branży logistycznej oraz systemów operacyjnych stosowanych w logistyce (mile widziane)

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość metodologii projektowych, potwierdzona certyfikatami (Prince2, Agile, Kanban, Scrum, PMI, inne)

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, asertywność, umiejętności przywódcze, umiejętności negocjacji

  • bardzo dobre umiejętności planowania o organizowania

To oferujemy

  • elastyczność i autonomię w działaniu,

  • realizację ambitnego projektu rozwojowego, w perspektywie 12-18 miesięcy

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z sukcesem projektu

  • możliwość kontynuowania współpracy w obszarze projektów w No Limit Sp. z o.o.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy