Logo Pracuj.pl

Project Manager / Inżynier Projektu

HENGST FILTER POLSKA Sp. z o.o.

  • Rawicz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 1

Rawicz

Twój zakres obowiązków

  • kalkulacja nowowdrażanych produktów w zakładzie produkcyjnym (filtry do motoryzacji oraz aplikacji przemysłowych)

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych od wczesnej fazy zapytania ofertowego po wdrożenie do produkcji seryjnej

  • zarządzanie multidyscyplinarnym zespołem projektowym

  • koordynowanie międzynarodowych projektów

  • nadzór nad budżetem projektowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

  • podejście projektowe do realizacji zadań

  • doświadczenie w branży automotive (dodatkowy atut)

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • znajomość środowiska Microsoft Office z naciskiem na Excel

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, wykorzystującej nowoczesne rozwiązania i narzędzia

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • ciekawe wyzwania w pracy na samodzielnym stanowisku project manager

  • opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Dokumenty rekrutacyjne proszę przesyłać pod przyciskiem Aplikuj.

Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej oraz Południowej, jak również w Azji.

Przewiń do profilu firmy