Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager IT

Igor MiazekO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem programistów, testerów, designerów. Komunikacja z zespołem.

  • Zbieranie i precyzowanie wymagań projektowych

  • Komunikacja z klientami, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, pomaganie i doradzanie klientom w zakresie doboru najlepszych rozwiązań technologicznych

  • Monitorowanie prac nad projektem, dotrzymywanie terminów dostarczania

  • Raportowanie postępu prac nad rozwojem projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Płynny język angielski

  • Znajomość JIRA atlassian

  • Kreatywność i komunikatywność

  • Umiejętność wypracowywania rozwiązań i rozwiązywania konfliktów

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi oraz technologii używanych do tworzenia aplikacji webowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami, uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dostęp do kursów IT

  • Duża decyzyjność i wpływ na firmę

  • Odpowiedzialność jeżeli lubisz ? :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • startupowa atmosfera

Igor Miazek

Techs to ambitny #startup technologiczny. Realizujemy projekty w oparciu o #Pythona oraz Reacta, wszystkie nasze rozwiązania działają na chmurze obliczeniowej AWS. Nasz cel, to by numerem 1 w aplikacjach webowych bazujących na Pythonie.

W Techs cenimy sobie bezpośrednią komunikacje i szybkie podejmowanie decyzji, jeżeli lubisz mieć wpływ na firmę, w której pracujesz, to musisz zacząć z nami pracować :)

Praca to nie wszystko, poszukujemy #kreatywnych ludzi o nie standardowym podejściu przy rozwiązywaniu problemów, może w ciągu dnia ćwiczysz #jogę albo #medytacje, to świetnie, chętnie wymienimy się z tobą swoimi spostrzeżeniami, my tez to robimy :)

U nas liczy się jakość, a nie ilość, jeżeli kiedykolwiek dręczyło Cie to, że nie możesz czegoś zrobić jak trzeba, to u nas tego problemu nie ma, my po prostu skupiamy się na tym co najważniejsze.

Staram się uwolnić swój umysł i takich ludzi też chciałbym przyciągnać do siebie, razem zacznijmy wpływać na świat który nas otacza.

Pozdrawiam, Igor.

Techs CEO.

www.itstartechs.com

Przewiń do profilu firmy

Wynagrodzenie:

  • umowa o prace 5000 - 8000 PLN netto.

  • umowa b2b 6000 - 10000 PLN netto.