Oferta pracy

Project Manager (IT)

SALES HRO firmie

14 000‐18 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Menedżer

Dla naszego klienta - jednej z wiodących firm w Europie, szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • operacyjne planowanie pracy zespołu w tym utrzymywanie planu alokacji zasobów i terminów dostarczenia rozwiązań dla klientów, przy jednoczesnym balansie obłożenia projektowego vs gotowości do podejmowania nowych tematów
  • nadzór nad realizowanymi projektami: kontrola progresu, budżetu, identyfikacja problemów
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży: na etapie założeń, przydziału konsultantów do projektów, samodzielne szacowanie niewielkich prac serwisowych
  • wsparcie działu sprzedaży w negocjacjach umów
  • dbanie o wynik finansowy działu - od strony kosztowej, potencjału, nacisk na wynik ekonomiczny, fakturowanie klientów
  • rozwój podległego zespołu: ich kompetencji, dbanie o proces rekrutacyjny, coaching
  • rozwój standardów i narzędzi usprawniających pracę

Poszukiwane kompetencje

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku lidera zespołu / działu w firmach o profilu software IT, działających w modelu dostarczania systemów i komercyjnych wdrożeń dla klientów
  • świadomość procesów rozwoju oprogramowania i realizacji wdrożeń na zamówienie
  • znajomość metodyki Agile - jako PM dla klientów B2B, wiedza na temat metodyk zarządzania projektami, budżetami, identyfikacją ryzyk
  • doświadczenie w procesach ofertowania od strony działu realizacyjnego i wsparcie działu sprzedaży w zakresie szacowania czasu i harmonogramie prac
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • mile widziana wiedza z zakresu systemów ERP i procesów zachodzących w produkcji/logistyce
  • mile widziana znajomość Oracle

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oparte o B2B: 14 000 - 18 000 PLN netto + VAT w zależności od doświadczenia
  • tryb pracy zadaniowy, na ten moment zdalnie 90%, potem w siedzibie firmy w Krakowie na poziomie 70% biuro, reszta zdalnie
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • roczna premia od osiągniętych rezultatów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy