Project Manager IT

Centrum Programowania T1 sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja projektów IT

  • Organizacja oraz bieżące monitorowanie projektów na każdym etapie jego realizacji

  • Weryfikowanie ryzyk projektowych oraz zarządzanie nimi

  • Koordynacja pracy członków zespołu zarządzania projektami

  • Mierzenie oraz optymalizowanie pracy zespołu projektowego

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową

  • Realizacja celów zgodnie z zakresem i harmonogramem prac

  • Raportowanie do Zarządu i Menadżerów wyższego szczebla

  • Współpraca z pozostałymi zespołami IT

Nasze wymagania

  • Posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania projektami IT i potrafisz zarządzać kilkoma projektami

  • Znasz metody i narzędzia zarządzania projektami

  • Potrafisz raportować postęp prac w projektach swoich i pozostałych członków zespołu

  • Posiadasz wiedzę o procesie tworzenia oprogramowania, dzięki czemu będziesz wsparciem przy opracowywaniu koncepcji biznesowo-technicznych i funkcjonalności w używanych przez nas rozwiązaniach

  • Na co dzień pracujesz w metodyce Scrum lub Kaban

  • Masz pomysły jak zoptymalizować metodykę prowadzenia projektów

  • Jesteś osobą asertywną, kreatywną oraz umiesz pracować pod presją czasu

  • Potrafisz ustalić priorytety zadań i samodzielnie podejmujesz decyzje

To oferujemy

  • współpracę wyłącznie z klientem wewnętrznym – programuje wyłącznie na potrzeby wewnętrznych projektów,

  • dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer,

  • szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pełny wymiar urlopu (26 dni) niezależnie od stażu pracy/rodzaju umowy,

  • możliwość zmiany wynagrodzenia po 12 miesiącach pracy.

Zajmujemy się tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów e-learningowych. Jesteśmy prężnie rozwijającym się startupem w branży szkoleń i edukacji.

W naszej pracy stawiamy na elastyczność w zakresie doboru technologii do potrzeb realizowanych projektów.

Dynamicznie się rozwijamy. Prowadzimy kilka projektów, które skupiają się na rozwoju naszych produktów. Realizując projekty mamy wpływ na wybór technologii i narzędzi.

Przewiń do profilu firmy