Oferta pracy

Project Manager IT

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

W związku z rozwojem firmy i uruchamianymi nowymi projektami (m.in. automatyzacja procesów, wdrożenie aplikacji do obsługi sieci sprzedaży) do Biura Realizacji Projektów poszukujemy osoby na stanowisko PM IT. Branża ubezpieczeniowa.

Zapraszam :)

Project Manager ITNumer ref.: waw/OŁ/7/PMIT

Zadania:

  • przygotowanie, planowanie oraz nadzorowanie realizowanych  projektów informatycznych w obszarze produktów i systemów ubezpieczeniowych
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • zarządzanie zakresem, czasem i budżetem projektowym
  • aktywne uczestnictwo w znajdowaniu, analizie i testowaniu nowych rozwiązań
  • współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznymi dostawcami, negocjowanie warunków umów i zakresu współpracy,
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z zespołem

Kompetencje jakich oczekujemy od Kandydatów,

  • samodzielności, odpowiedzialności i orientacji na cel,
  • doświadczenia w pracy w zmiennym otoczeniu biznesowym i z dużą ilością interesariuszy,
  • organizacji działań i nadzoru nad procesem wytwarzania i wdrożenia systemów IT,
  • podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
  • praktycznej znajomości narzędzi MS Project oraz JIRA, a także metodyk zarządzania projektami (PMI/ Prince2)
  • mile widziana znajomość metodyk zwinnych, otwartość na Agile/ Scrum / Kanban
  • 3+ letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,  komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • proaktywności, zwłaszcza w obszarze wczesnego wykrywania ryzyk, ich raportowania i ich mitygacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko PM IT

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy