Oferta pracy

Project Manager IT

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli jesteś osobą, która czerpie dużo fanu z tworzenia polskiego internetu i chce go zmieniać na lepsze. Chcesz docierać do milionów internautów w Polsce i szukasz rozwiązań dzięki, którym produkty są przyjazne dla użytkownika.

  • A ponad to:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami z zakresu tworzenia stron www

  • Znasz zagadnienia z zakresu rozwoju oprogramowania, technologii frontendowych oraz backendowych

  • Twoja codzienność to Jira, Scrum, Agile

  • Praca w środowisku rozproszonym i działanie cross-obszarowe to dla Ciebie naturalny świat

  • Doskonale organizujesz swoją pracę i zespołu projektowego, a komunikacja to Twoja mocna strona

  • Masz duże pokłady kreatywności i chcesz się nimi podzielić

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność są ważne w Twoim działaniu, a w trudnych sytuacjach projektowych walczysz do końca

Nasze wymagania

  • Zapraszamy Cię do naszego zespołu Project Managerów, dla których codziennością jest:

  • Prowadzenie projektów i zarządzanie nimi we współpracy z zespołem IT oraz innymi zespołami w organizacji

  • Współtworzenie roadmapy projektowej oraz optymalizacja procesów projektowych

  • Wyznaczenie kierunków rozwoju systemów i poszukiwanie efektywnych rozwiązań

  • Uzgadnianie celów i monitoring bieżących zadań zespołu developerów oraz zespołów realizujących prace na potrzeby projektu

  • Planowanie budżetu oraz zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji postawionych przed zespołem celów

  • Wspólna odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i biznesowych

  • Raportowanie podległego obszaru wg wyznaczonego systemu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników