Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager IT

dcs.pl Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Puławska 303

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

Mile widziane

  • Power BI

  • .NET

  • T-SQL

System operacyjny

O projekcie

• Wykorzystywane technologie zależą od projektu - korzystamy głównie z .Net i MS SQL, ale nie boimy się innych technologii i języków programowania

• Łączymy nowe narzędzia ze sprawdzonymi i przetestowanymi bibliotekami

• Rozwijamy aplikacje korzystające z MVC oraz React

• Dostarczamy wysokowydajne aplikacje dla wymagających klientów biznesowych

• Do organizacji pracy wykorzystujemy MS Teams, Jira oraz Bitbucket

• Stosujemy Code Review, żeby zadania robić raz a dobrze

• Nasze aplikacje są testowane na wiele różnych sposobów takich jak testy jednostkowe, testy integracyjne, testy Selenium, a także testy manualne

• Wykorzystujemy rozwiązania, które poprawiają szybkość i komfort naszej pracy

• Jesteśmy zespołem, który sam koordynuje swoje prace i dobiera narzędzia

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów IT z uwzględnieniem strategii rozwoju oraz sprzedaży

  • Współpraca z klientami w zakresie tworzenia, utrzymania i rozwoju aplikacji

  • Dbanie o terminowe wdrażanie projektów

  • Rozliczanie prac zespołu i przygotowywanie raportów

  • Współpraca z programistami i zespołem utrzymania usług

  • Zarządzanie dokumentacją i tworzenie specyfikacji systemów

Nasze wymagania

  • Znajomość najważniejszych zagadnień w zakresie zarządzania projektami

  • Umiejętność szybkiego uczenia się technologii i systemów informatycznych

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność komunikowania się z innymi

  • Umiejętność analitycznego myślenia i drążenia problemów

  • Otwartość, kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka Transact SQL, Reporting Services i Power BI

  • Wiedza w zakresie współczesnych metod wytwarzania i utrzymania oprogramowania

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i argumentacji proponowanych rozwiązań

  • Znajomość marketingu internetowego i analizy zachowania klientów w sieci

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i zaangażowania

  • Bezpośredni kontakt i współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami

  • Pracę z najnowszymi technologiami w ciekawych projektach komercyjnych

  • Swobodną wymianę doświadczeń, okazję do nauki i podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju i zdawania egzaminów w kierunkach technicznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Firma dcs.pl istnieje w branży IT od 1995 roku. Mamy ponad 25 lat doświadczeń w realizacji indywidualnych rozwiązań IT dla sektora finansowo-ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego i energetycznego. Wykonujemy oprogramowanie na zamówienie, przygotowujemy i wykonujemy migracje, audyty i wdrożenia systemów informatycznych.

Przewiń do profilu firmy