Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.

    W związku ze strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy ekspertów doświadczonych w zagadnieniach aplikacji webowych, kontentu cyfrowego oraz specyfiki rozwiązań mobilnych.

    Aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za wszystkie aspekty zarządzania projektem, w tym za harmonogram, budżet, jakość dostarczanych rozwiązań
    • Dokumentację, zarządzanie wymaganiami, zmianą oraz ryzykami
    • Realizowanie projektów zgodnie z przyjętymi standardami i metodologiami
    • Zapewnienie sprawnej komunikacji między zespołami wewnątrz organizacji, a także zewnętrznymi dostawcami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i minimum 5 lat na różnych funkcjach związanych z realizacją projektów informatycznych
    • Udokumentowane minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie realizacji dużych projektów WEB/DIGITAL/MOBILE
    • Doświadczenie we współpracy z wewnętrznym zespołem DEV oraz z dostawcami zewnętrznymi
    • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PRINCE2, PMP, Agile)
    • Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania i świadomość roli testów w procesie zapewnienia jakości dostarczanych rozwiązań
    • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne
    • Angielski dobry, mile widziany biegły

    Oczekujemy:

    • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
    • Odpowiedzialności za wykonywane zadania
    • Zorientowania na cel i determinacji w rozwiązywaniu problemów
    • Zdolności interpersonalnych i prezentacyjnych
    • Zdolności koncyliacyjnych
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Umiejętność planowania i doskonalenia organizacji pracy
    • Otwartości i komunikatywności

    Oferujemy:

    • Udział w nowatorskich projektach
    • Pracę na pełen etat w firmie będącej liderem na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
    • Możliwość rozwoju

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu rozwiązań przeznaczonych na rynek edukacyjny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, a także oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.