Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager IT

CLAWROCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • aleja Armii Krajowej 14B, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

CLAWROCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

aleja Armii Krajowej 14B

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

Mile widziane

  • Magento

  • Prince2

System operacyjny

O projekcie

Cześć! Do naszego zespołu od zadań specjalnych poszukujemy Project Managera, a dokładnie osoby która ma już za sobą co najmniej 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami biznesowymi w obszarze rynku eCommerce.

Z naszej strony możemy zagwarantować, że projekty eCommerce, które na Ciebie czekają będą zarówno przyjemne do pracy, wymagające jak i różnorodne. ClawRock cechuje chęć podejmowania skomplikowanych projektów w całej gamie różnych technologii. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dotrzymanie umówionych terminów oraz dostarczenie kodu najwyższej jakości. Zdarza się nam wyznawać zasadę #sleepcanwait, ale bez przesady ;)

Twój zakres obowiązków

  • Głównie będzie to prowadzenie projektów związanych z e-commerce i nadzór nad zadaniami z nimi związanymi oraz ich prawidłowym rozwojem.

  • Bezpośrednia współpraca z zespołem Developerów, Grafików - przydzielanie zadań oraz uzgadnianie celów.

  • Zarządzaniem komunikacją w przydzielonych projektach: kontakt z zespołem klienta, zbieranie wymagań projektowych, przepływ informacji pomiędzy projektami, weryfikowanie oraz raportowanie statusów realizacji poszczególnych zadań oraz postępów prac.

  • Pilnowanie określonych standardów i procedur.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu projektami eCommerce.

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami (Agile).

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.

  • Doświadczenie w koordynowaniu wdrażania rozwiązań, funkcjonalności.

  • Wiedza jak tworzyć dokumentację projektową.

  • Posiadanie umiejętność efektywnej i zrozumiałej komunikacji.

  • Znajomość języka angielskiego (w mowie oraz piśmie, umiejętność czytania dokumentacji)

  • Last but not least: posiadanie chęć rozwoju i nauki

  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych.

  • Praktyczna znajomość platformy Magento.

  • Certyfikat zarządzania projektami np. Prince2.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • project manager
  • UX designer
  • UX researcher

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • pair programming

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Pełen etat w oparciu o dowolną umowę B2B, UoP lub Umowę o Dzieło.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Budżet szkoleniowy

  • Rozwój + nieustanną wymianę wiedzy oraz doświadczenia

  • Współpracę z doświadczonymi zespołem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (8000 – 12000 zł netto w przypadku B2B)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Decyzja i omówienie szczegółów umowy