Project Manager

Valmet Technologies and Services S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jako Project Manager jesteś przedstawicielem Valmet i prowadzisz cały projekt oraz działania Valmet z klientem. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Odpowiadasz za przygotowanie i prezentację oferty bezpośrednio naszym klientom. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i zapewnienie jego satysfakcji dzięki realnym warunkom umownym w wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym. W biurze organizujesz i planujesz obsługę nowych klientów, a także poszukujesz nowych rozwiązań dla obecnych klientów. Jako Project Manager masz niepowtarzalną okazję nawiązania długotrwałych kontaktów z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane w administracji lub równoważny

  • 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu i negocjacji

  • Angielski (min B2) Inne języki są atutem

  • Znajomość środowiska MS Office i Windows

  • Znajomość warunków umownych

  • Wysoki poziom zaangażowania i proaktywne podejście

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilna, ciekawa i jednocześnie pełna wyzwań praca w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Stanowisko znajduje się w Jeleniej Górze / Łodzi w Polsce.

When everything works together

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 17.000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Przewiń do profilu firmy