Project Manager (K/M)

  • Zielona Góra, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    Obecnie, do realizacji i rozwoju nowych projektów w Poznaniu, szukamy osób, które chcą dołączyć do zespołu Formel D i podjąć pracę jako:
    PROJECT MANAGER (K/M)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zarządzanie zespołem projektowym i operacyjnym
    • Pozyskiwanie oraz rozwój nowych projektów
    • Koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów uruchomienia i przygotowywania projektu
    • Planowanie i nadzór nad budżetem projektu
    • Odpowiedzialność za bezpośredni kontakt z klientem na każdym etapie projektu
    • Udział w audytach oraz wizytacje u klientów
    • Udział w tworzeniu procedur jakościowych
    • Doradztwo wewnętrzne w zakresie jakości w projektach
    • Regularne raportowanie statusu zarządzanych projektów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne związane z zarządzaniem produkcją lub jakością w przemyśle motoryzacyjnym
    • Doświadczenie zawodowe związane z koordynacją lub zarządzaniem projektami jakościowymi w branży motoryzacyjnej
    • Doświadczenie w koordynowaniu lub zarządzaniu zespołem
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość specyfiki produkcji w branży motoryzacyjnej
    • Praktyczna znajomość narzędzi planowania jakości
    • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów
    • Znajomość MS Office – w szczególności MS Excel
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Gotowość do podróży służbowych związanych z realizacją projektów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Mile widziana znajomość Lean Management

    OFERUJEMY: Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i bogaty pakiet socjalny (współfinansowane: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne; wczasy pod gruszą, bony świąteczne). Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy. Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop, samochód). Pracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive. Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw. Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Przyjazną atmosferę pracy.

    TWOJ PARTNER DO KONTAKTU:
    Formel D | Jakub Wadas | Ul. Toszecka 101 | Gliwice | Polska

    T +48 534 544 246 | www.formeld.com

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
    PARTS AND SERVICE READINESS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Zadzwoń Aplikuj teraz