Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager/ka

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓWO firmie

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓW

Stanisława Dubois 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i nadzór nad projektami, procesami i zadaniami firmy

  • Współtworzenie wizji oraz realizacja projektów i procesów

  • Opracowywanie harmonogramów

  • Określenie odpowiedzialności dla poszczególnych osób pracujących nad projektami

  • Kierowanie zespołem kilkuosobowym realizującym dany projekt czy proces

  • Monitoring projektów i procesów oraz nadzór nad terminowością wykonywanych zadań

  • Odpowiedzialność za efekt realizowanych projektów i procesów

  • Współpraca przy tworzeniu procedur i schematów działania związanych z koordynacją projektów i procesów

  • Nadzór w zakresie współpracy z partnerami zewnętrznymi (partner naukowy, beneficjent, Instytucja finansująca)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie, Marketing)

  • Doświadczenie w kierowaniu projektami (minimum 2 lata)

  • Dobra znajomość metodyk zarządzania projektami (mile widziane dodatkowe kwalifikacje z zakresu kierowania projektami)

  • Umiejętności organizacyjne, zdolności przywódcze, terminowość, wysoka efektywność w osiąganiu stawianych sobie celów

  • Wysoki poziom odpowiedzialności za realizowane projekty

  • Otwartość na współpracę z ludźmi, wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywność i orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm oferujących rozwiązania i produkty dla wielu różnych sektorów gospodarki

  • Podnoszenie kwalifikacji w szerokim zakresie kompetencji zarówno „twardych” jak i „miękkich”, np.: poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz praktykę zawodową

  • Uczestniczenie w procesie dostarczania do przemysłu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych produktów lub licencji

  • Współpracę w tworzeniu Przemysłu 4.0 (Rozwój Przemysłowego Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji, etc.)

  • Przyjazną atmosferę pracy polegającą na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności

  • Wspólne wydarzenia i wyjazdy integracyjne

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny i wiele różnych benefitów