Project Manager/ka w Zespole IT

RSM Poland

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów wdrożeniowych systemu Oracle NetSuite w obszarach księgowości i finansów;

  • Wspieranie i kontrola nad terminową realizacją projektów/zmian w ramach przyjętego budżetu;

  • Wdrażanie metod i rozwiązań wspierających członków zespołu mających na celu zwiększenie efektywności realizowanych projektów;

  • Raportowanie stanu projektu według ustalonych wytycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem ITC realizującym projekty wdrożeniowe systemów ERP;

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów wdrożeniowych systemów ERP w obszarach księgowości i finansów – mile widziane;

  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (Agile, PMI, Prince);

  • Certyfikat Professional Scrum Master (I) – mile widziane;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – minimum B2.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju IT.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 250 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Przewiń do profilu firmy