Oferta pracy

Project Manager

TDJ Sp. z o.o.O firmie

TDJ Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 1a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem przygotowania i realizacji inwestycji budownictwa kubaturowego (biurowego i mieszkaniowego)

  • Przygotowywanie budżetów inwestycji

  • Zarządzanie zespołem projektowym i realizacji budowy (wykonawcy, zespół nadzoru inwestorskiego i autorskiego)

  • Koordynacja procesu projektowego oraz uzyskiwania decyzji administracyjnych,

  • Wprowadzanie uwag do projektu

  • Bieżący kontakt z wykonawcami, w tym: przygotowanie przetargów, udział w negocjacjach z oferentami

  • Bieżąca kontrola stanu zaawansowanie i raportowanie postępu realizacji projektu (harmonogram, jakość, budżet)

  • Koordynacja etapu zakończenia i przekazania do użytkowania inwestycji

  • Kontrola kosztów, weryfikacja roszczeń, wprowadzania optymalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, architektura)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w realizacji obiektów komercyjnych/biurowych/mieszkaniowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi

  • Znajomość przepisów prawnych i procedur administracyjnych

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Project

  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

  • Mile widziane będą uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w sektorze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (m.in. wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne)

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation

TDJ Equity: Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture: Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate: Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance: Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation: Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu.

Aleja Roździeńskiego 1A

40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02

www.tdj.pl

Przewiń do profilu firmy