Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

CMT SP. Z O.O.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją powierzonego projektu

  • Koordynacja procesów inwestycyjnych w ramach przewidzianego/opracowanego budżetu i harmonogramu

  • Zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektu

  • Nadzorowanie procesu wyboru wykonawców i dostawców,

  • Negocjowanie warunków umów i projektów,

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń finansowych,

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z Klientem

  • Zarządzanie oraz prowadzenie biura regionalnego w Katowicach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Uprawnienia budowlane

  • Min. 7 letnie doświadczenie w branży budowlanej

  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne jak i interpersonalne do wspierania zespołu

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy

  • Nastawienie na osiąganie celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z doświadczenia

  • Praca przy innowacyjnych projektach w środowisku międzynarodowym

  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze

  • Opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

CMT SP. Z O.O.

cmT sp. z o.o. to międzynarodowa, inżynieryjna firma consultingowa świadcząca usługi zarządzania inwestycjami, kierowania budowami oraz usługi doradcze we wszystkich dziedzinach budownictwa.

Przewiń do profilu firmy