Oferta pracy

Project Manager

WhoohooO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Naszym klientem jest firma wspierająca realizację wizji biznesowych swoich Klientów poprzez projektowanie i wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych. Obecnie poszukujemy Project Managera, który zbuduje nowe i rozwinie już istniejące Data Centre.

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów budowy Data Centre
  • Udział w procesie planowania, budżetowania, wyboru projektów do realizacji
  • Współpraca z partnerami biznesowymi przy
  • Wsparcie organizacyjne, administracyjne i zarządcze realizowanych projektów
  • Regularne spotkania i relacje z partnerami, rozwiązywanie bieżących
    problemów

Wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia w zakresie koordynowania i prowadzenia projektów IT
  • Wyższe wykształcenie techniczne, mile widziane specjalizacje: telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika
  • Znajomość procesów inwestycyjnych dla projektów budowy Data Centre
  • Wcześniejsze doświadczenie przy budowie/rozbudowie/utrzymaniu Data Centre
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów potwierdzających kompetencje w zakresie prowadzenia projektów (np. IPMA, PMI, PRINCE2, ITIL, PSM1, PSM2)
  • Mile widziany background techniczny

Ogłoszenie archiwalne