Oferta pracy

Project Manager

ONWELO S.A.O firmie

  • Sokolska 65, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

ONWELO S.A.

Sokolska 65

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wysokobudżetowymi projektami dla międzynarodowej organizacji

  • Oceniać i zatwierdzać zmiany, które mają istotny wpływ na zakres, budżet lub harmonogram projektu

  • Tworzenie harmonogramu działań, dokumentacji projektowej i egzekwowanie wymaganych decyzji

  • Prowadzenie spotkań i dokumentowanie działań i postępów projektowych

  • Raportowanie i przedstawianie kierownictwu wyższego szczebla status projektu i dalsze działania

  • Określanie celów projektów i potrzebnych zasobów do realizacji zadań

  • Koordynowanie i organizowanie pracy w zespole, przypisywanie zadań oraz wyznaczanie kierunków działania

  • Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu

  • Współpraca ze specjalistami realizującymi projekt

Nasze wymagania

  • Posiadasz ponad 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze bankowości/ finansów

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Masz doświadczenie w terminowej realizacji projektów i umiejętność zarządzania całym cyklem życia projektu

  • Znasz język angielski na wysokim poziomie biznesowym – C1/C2

  • Umiesz analizować i sprawnie rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem projektami

  • Posiadasz certyfikat PMP (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna

3

3. Rozmowa z Klientem Onwelo