Oferta pracy

Project Manager

ESL GAMING POLSKA SP. O.O.O firmie

  • Żeliwna 38, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ESL GAMING POLSKA SP. O.O.

Żeliwna 38

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie globalnymi oraz lokalnymi projektami e-sportowymi

  • Tworzenie kosztorysów realizowanych projektów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Raportowanie finansowe na każdym etapie projektu

  • Egzekucja projektów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność skutecznej pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w organizowaniu konferencji, spotkań, eventów (działania międzynarodowe mile widziane)

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość programów do zarządzania projektami)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Znajomość branży e-sportowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę nastawioną na wzajemną współpracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

  • Dofinansowanie do karnetu multisport, prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez dobrowolne uczestnictwo w kursie języka angielskiego