Logo Pracuj.pl

Project Manager

ESL GAMING POLSKA SP. O.O.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ESL GAMING POLSKA SP. O.O.

Żeliwna 38

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie globalnymi oraz lokalnymi projektami e-sportowymi
  • Tworzenie kosztorysów realizowanych projektów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Raportowanie finansowe na każdym etapie projektu
  • Egzekucja projektów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność skutecznej pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w organizowaniu konferencji, spotkań, eventów (działania międzynarodowe mile widziane)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość programów do zarządzania projektami)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość branży e-sportowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę nastawioną na wzajemną współpracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Dofinansowanie do karnetu multisport, prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez dobrowolne uczestnictwo w kursie języka angielskiego

Project Manager, Żeliwna 38, Katowice