Oferta pracy

Project Manager

Clearcode

10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Szukamy Project Managera, który poprowadzi zespół deweloperski w naszej katowickiej siedzibie.

Jesteśmy software housem specjalizującym się w projektach z branży reklamy internetowej i marketingu (AdTech i MarTech). Jeśli chcesz poznać tę fascynującą niszę - dołącz do naszego katowickiego teamu!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie jednym stałym zespołem deweloperskim

  • Dbanie o owocne i długofalowe relacje z klientami Clearcode z całego świata, a także sprawne organizowanie komunikacji między klientem a teamem

  • Dbanie o proces i wypełnianie obowiązków Product Ownera (m.in. opieka nad backlogiem, uczestnictwo bądź prowadzenie ceremonii scrumowych)

  • Zarządzanie projektem, tworzenie harmonogramów i specyfikacji, dbanie o aktualność dokumentacji w Jirze

  • Dbanie o komfort pracy członków zespołu, regularny feedback i zapewnienie wsparcia w rozwoju

  • Świętowanie sukcesów z zespołem i wyciąganie lekcji z sytuacji, które nie idą zgodnie z założonym planem

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu i budowaniu zespołu deweloperskiego w środowisku software house

  • Masz kompetencje liderskie, ale pozycjonujesz się jako członek zespołu, a nie jego kierownik

  • Możesz pochwalić się praktyką we współpracy z klientami z branży IT

  • Stosujesz założenia zwinnych metodyk zarządzania projektami (np. Scrum)

  • Świetnie mówisz po angielsku (C1/C2)

  • Propagujesz otwartą komunikację i dążysz do budowania relacji opartych na zaufaniu

  • Potrafisz efektywnie moderować spotkania, skutecznie zbierać wnioski oraz przekuwać je na działania

  • Świetnie organizujesz swoją pracę i jesteś skupiony/-a na celu i rezultacie, które prowadzą Cię w codziennym działaniu

Mile widziane

  • Styczność z branżą reklamową AdTech / MarTech lub zainteresowanie tą tematyką i chęć zdobywania wiedzy domenowej

  • Zrozumienie branży webowej (np. background techniczny) lub przynajmniej chęć dokształcania się w tym zakresie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • data scientist

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Stawiamy na dobry klimat, koleżeńskie relacje, fajnych ludzi na pokładzie i inicjatywy związane z dzieleniem się wiedzą

  • Wynagrodzenie jest zawsze na czas (widełki 10-14k netto FV)

  • Mamy benefity (dni wolne, prywatna opieka medyczna, punkty MyBenefit, budżet na rozwój, czas na rozwój, pet projecty)

  • Jesteśmy elastyczni

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • pakiet relokacyjny

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa

2

English Verification Call

3

Kompleksowa rozmowa rekrutacyjna

4

Zapoznanie z zespołem

Clearcode

Naszą misją jest bycie liderem i partnerem w budowaniu zaawansowanych systemów z obszaru technologii dla reklamy internetowej (AdTech).

Jesteśmy partnerami AWS, mamy wyzwania spod znaku przetwarzania dużych ilości danych i pracujemy w nieformalnym klimacie, w autonomicznych zespołach.

Przewiń do profilu firmy