Oferta pracy

Project Manager

AWAKEN

  • Porcelanowa 23, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

AWAKEN

Porcelanowa 23

Katowice

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wyrafinowanych rozwiązań digitalowych dla klientów z różnych branż, pomagając im osiągać ambitne cele. Nasze kreacje sprawiają, że nasi klienci w Polsce i za granicą poruszają emocje swoich odbiorców. Pracujemy dla topowych marek (m.in. Ferrari, Castrol, Carrefour, Roche, Bosch, Porsche czy FIFA) a nasze rozwiązania wzbudzają entuzjazm i ekscytację klientów. Tworzymy strategie marketingowe i strony internetowe, które realizują cele biznesowe, zachwycają designem i skutecznością.

Jeśli jesteś skrupulatnym organizatorem, potrafisz doskonale komunikować się z ludźmi, jesteś naturalnym liderem oraz traktujesz problemy jak wyzwania z którymi proaktywnie sobie radzisz… to zachęcamy do przeczytania dalszej części tego ogłoszenia.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- koordynowanie realizacji projektów na styku marketingu i web developmentu

- (docelowo) tworzenie strategii komunikacji online i projektowanie architektury informacji firmowych stron internetowych

- budżetowanie projektów i dbanie o ich realizację w zadanych parametrach

- nadzór nad zespołem specjalistów z różnych dziedzin (programiści, designerzy, copywriterzy, marketingowcy)

- tworzenie estymacji czasowych, rozdzielanie projektów i zadań pomiędzy członków zespołu i pilnowanie harmonogramów realizacji

- utrzymywanie komunikacji bezpośrednio z klientami (także w języku angielskim)

- ciągła analiza ryzyk i parametrów biznesowych realizowanych projektów

- optymalizacja pracy zespołu, proponowanie i wdrażanie usprawnień

- projektowanie procesów i rozwijanie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

W związku z powyższym Twoje umiejętności i doświadczenia muszą zawierać:

- doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno z zespołem w firmie jak i z klientami (rozumiane jako: jasność przekazywanych informacji, umiejętność zadawania właściwych pytań, słuchanie ze zrozumieniem)

- tworzenie planów projektów, opracowywanie budżetów i harmonogramów realizacji

- dobre umiejętności analityczne (zbieranie danych i wyciąganie wniosków)

- znajomość poprawnego wyznaczania celów i skutecznego delegowania zadań

- znajomość bieżących trendów w zakresie tworzenia stron internetowych

- minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznymi klientami (min. B1+)

Fajnie jeśli dodatkowo:

- znasz wybrane metodyki wspomagających prowadzenie projektów (np. PMI, Agile, Scrum, RAD, Lean, inne…)

- znasz sposoby wycen projektów IT

- cechuje Cię kreatywność i duża otwartość na zmianę

- masz proaktywną postawę

- świetnie dogadujesz się z ludźmi

- masz umiejętności negocjacyjne

- jesteś mistrzem excela i lubisz pracę z liczbami

To oferujemy

Pracując z nami możesz oczekiwać:

Stałego wynagrodzenia (B2B)

Dużego wpływu na rozwój zarządzania projektami w firmie

Bliskiej współpracy z zarządem firmy

Dynamicznego rozwoju Twoich umiejętności (ciągle się szkolimy)

Jasno sprecyzowanych celów i czytelnych kryteriów oceny

Wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (aplikacje SaaS, telefon, komputer)

Jest jeszcze kilka innych miłych benefitów pracy z nami:

Praca w naszej przyjaznej przestrzeni biurowej w Fabryce Porcelany w Katowicach

Sprzęt roboczy z logiem nadgryzionego jabłka na odwrocie

Tyle kawy i herbaty ile zdołasz wypić

Karta Benefit Multisport

Elastyczność godzin pracy

O nas

W naszej firmie:

- Jesteśmy lean oraz agile i dążymy do ciągłego doskonalenia

- Rozmawiamy ze sobą bezpośrednio, cenimy feedback i kwestionowanie status quo

- Jesteśmy transparentni i kluczowe decyzje podejmujemy wspólnie

- Używamy wielu narzędzi digitalowych wspierających naszą pracę i komunikację

- Inwestujemy w rozwój kompetencji oraz wiedzę organizacji

Jeśli czytając powyższe jeszcze zastanawiasz się czy warto z nami porozmawiać to dodamy tylko, że dynamicznie rośniemy. W związku z tym kto wcześniej wskoczy na nasz wspólny pokład to za chwilę wyżej się znajdzie. Twój rozwój merytoryczny i finansowy będzie w Twoich rękach. Nie ryzykuj i sprawdź, aby praca Twoich marzeń nie przeszła Ci koło nosa ;)

Liczymy na Ciebie!