Oferta pracy

Project Manager

Michael Page

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Menedżer
Project ManagerNumer ref.: JN -122021-4550561

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która staje przed wyzwaniem uruchomienia kolejnego zakładu produkcyjnego w okolicy Katowic poszukuję Project Managera, który m.in. będzie odpowiadał za projekt transferu maszyn do nowego zakładu produkcyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej zlokalizowana w okolicy Katowic, dostarczająca swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Zarządzanie projektami zgodnie z wewnętrzną metodologią organizacji;
  • Terminową realizację projektów oraz nadzór nad budżetem;
  • Monitorowanie i raportowanie statusu projektów do lokalnego przełożonego jak i za granicę;
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • Zarządzanie zespołem projektowym;
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku (Project Leader / Project Manager);
  • Znajomość i umiejętność zastosowania metodyk zarządzania projektami;
  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną swobodną komunikację;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (Europa);

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy przy projekcie greenfield'owym;
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;

Ogłoszenie archiwalne