Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - Kierownik Projektów

Pemes sp. z o.o.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów projektu,

  • Planowanie i koordynowanie zadań osób i organizacji realizujących projekt,

  • Planowanie prac i nadzór nad realizacją założonego budżetu,

  • Opracowywanie koncepcji maszyn, urządzeń i linii technologicznych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki i techniki,

  • Konstruowanie zgodnie zasadami konstrukcji maszyn, normami, wymaganiami branżowymi oraz klienta,

  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem urządzeń,

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń finansowych,

  • Wprowadzanie modernizacji w już istniejących maszynach,

  • Realizacja zadań w ramach grup projektowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami.

  • Znajomość CAD + posługiwania się MS Excel

  • Dobra wiedza ogólna w zakresie mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywanej pracy

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy, zorientowanie na osiąganie celów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jak i interpersonalne do wspierania zespołu,

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjacji,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja czasu własnego oraz samodzielność

  • Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Pracę w gronie specjalistów.

  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji,

  • Profesjonalne narzędzia pracy.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie.

  • Udział w międzynarodowych projektach.

  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport).

O nas

Firma PEMES jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych. Współpracujemy z takimi firmami jak: ZF TRW, Danfoss, Volkswagen Poznań, Joyson Safety Systems.